Usługi koparko ładowarką w Tychach – Firma Arkadiusz Leś

Bazujemy na robotach ziemnych za pomocą koparki oraz minikoparki operowanej przez doświadczonego operatora, w związku z tym budujemy sobie wysoką pozycję na rynku i jesteśmy gotowi jesteśmy w stanie wykonać prace rolnicze.

Swoją ofertę dzielimy łącznie na 8 usług, z których zazwyczaj korzystają klienci po wcześniejszym skontaktowaniu i umówieniu terminów. Bez obaw, nie będziesz sporo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Tychach

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Tychy

Na mniejsze roboty lub takie, w których nie ma opcji skorzystania z zwykłej koparki, do Tych przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Tychy

Usługa kopania minikoparką lub zwykłą koparką w Tychach jest jedną z najbardziej pożądanych z powodu, że jest to ogromne miasto, w którym deweloperzy budują na potęgę, a jak można się domyślić samodzielne kopanie dziur na fundamenty jest już zapomniane i zmarnowaniem czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Działamy również jako firma transportowa, oferując np. wywóz ziemi, przywiezienie kruszywa itp. oraz jest również szansa wykonania prac rolniczych.

Wykopy pod kostkę i drogę

Ładny podjazd do bramy wjazdowej, kostka wokół domu czy droga do posesji wiąże się z wcześniejszymi robotami ziemnymi. Niezależnie od wielkości inwestycji,zagwarantujemy Ci prawidłowo wykonaną pracę, zarówno koparką lub minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy zarastają drzewa? Koniecznie skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wycinki i zyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki zrównamy z ziemią tak samo bezpiecznie i z pełną skutecznością, jak drzewa. Przeprowadzamy kompleksowe wyburzenia budynków naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać także o wygląd swojej posesji? Rozpocznijmy współpracę, jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybko wykonanym równaniem ziemi lub skarpowaniem, czyli ułożenia ziemi pod właściwym kątem – tak, jak zażyczy sobie klient

Odwodnienia i drenaże

Pożądana usługa odwodnienia Twojej działki i zażegnania problemów z nieprzepuszczalnymi warstwami gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Klienci naszej firmy nie muszą przejmować się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Tychach skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Jest to określane na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy w grę wchodzi mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W dzisiejszych czasach prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na użyciu koparki wraz z doświadczonym operatorem. Jest to ogromne ułatwienie oraz duża oszczędność czasu, w porównaniu do dawnych czasów, kiedy wszystko było wykonywane ręcznie. Podjęcie współpracy z naszą firmą wykonującej roboty w Tychach przyśpieszy Twój plan z racji szybkiego wykonywania naszych obowiązków, jednocześnie pilnując, żeby była wykonana tak, żeby klienci byli zadowoleni z wykonanej pracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za naszą pracę jest wyliczana od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, podczas której zaznaczysz z czego chcesz skorzystać oraz zaznaczysz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny również doliczamy koszt dojazdu na Twoje miejsce pracy w Tychach.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś