Usługi koparko ładowarką w Rybniku – Firma Arkadiusz Leś

Firma opiera się na robotach ziemnych za pomocą koparki oraz minikoparki działającej dzięki doświadczonemu operatorowi, w związku z tym budujemy sobie wysoką renomę na rynku i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w szybkim tempie.

Swoją ofertę rozdzielamy łącznie na 8 usług, z których najczęściej korzystają klienci po wcześniejszym skontaktowaniu i umówieniu terminu. Bez obaw, nie będziesz sporo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Rybniku

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Rybnik

Na mniejsze wielkością roboty lub takie, w których nie ma możliwości skorzystania z zwykłej koparki, do Rybnika dowozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Rybnik

Świadczenie kopania minikoparką lub zwykłą koparką w Rybniku jest jedną z najbardziej pożądanych z racji, że jest to ogromne miasto, w którym deweloperzy odgrywają pierwszoplanową rolę, a jak wiadomo ręczne kopanie dziur na fundamenty jest już zapomniane i zmarnowaniem czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Jedną z naszych sekcji jest transport, oferując np. wykopy z jednoczesnym wywozem ziemi, przywiezienie kruszywa itp. oraz istnieje szansa wykonania prac rolniczych.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, bruk wokół domu czy droga dojazdowa do działki wiąże się z ówczesnymi robotami ziemnymi. Niezależnie od tego jak wielka będzie to inwestycja, gwarantujemy prawidłowo wykonaną pracę, koparką lub minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy jest zarośnięty przez drzewa? Koniecznie skorzystaj z naszej usługi wycinki i uzyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo z zachowaniem bezpieczeństwa i skutecznie, jak drzewa. Wykonujemy kompletne, całkowite wyburzenia budowli naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać także o wygląd swojej posesji? Rozpocznijmy współpracę, jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybko wykonanym wyrównaniem terenu lub skarpowaniem, czyli usypania ziemi pod odpowiednim kątem – tak, jak sobie zażyczysz.

Odwodnienia i drenaże

Często wyszukiwana usługa wykonania odwodnienia Twojej działki i zażegnania problemów z nieprzepuszczalnością gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Klienci naszej firmy nie muszą trudzić się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Rybniku skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Jest to określane na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W dzisiejszych czasach wszystkie prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na wykorzystaniu koparki wraz z profesjonalnym operatorem. Jest to ogromne ułatwienie i spora optymalizacja czasu, w porównaniu do dawnych czasów, kiedy nie było możliwości użycia koparki. Podjęcie współpracy z naszą firmą wykonującej roboty na terenie Rybnika przyśpieszy Twój plan z powodu szybkości wykonywania naszej pracy, jednocześnie pilnując, żeby była zrobiona tak, żeby klienci byli zadowoleni z wykonanej pracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za naszą pracę jest uzależniona od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, w której zaznaczysz z czego chcesz skorzystać oraz określisz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do ostatecznej ceny doliczamy także koszt dojazdu na miejsce pracy w Rybniku.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś