Usługi koparko ładowarką w Jastrzębiu – Firma Arkadiusz Leś

Bazujemy na robotach ziemnych z wykorzystaniem koparki oraz minikoparki działającej dzięki profesjonalnemu operatorowi, w związku z tym budujemy sobie wysoką pozycję w branży i jesteśmy gotowi podjąć się każdego zlecenia.

Swoją ofertę dzielimy łącznie na 8 usług, z których zazwyczaj korzystają klienci po ówczesnym kontakcie i umówieniu terminu. Bez obaw, nie będziesz sporo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Jastrzębiu

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Jastrzębie

Często zdarzają się mniejsze roboty lub takie, na których nie ma możliwości skorzystania z zwykłej koparki, na teren Jastrzębia przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Jastrzębie

Świadczenie wykopów minikoparką lub zwykłą koparką w Jastrzębiu jest jedną z najbardziej pożądanych z powodu, że Jastrzębie to dość duże miasto, w którym deweloperzy odgrywają pierwszoplanową rolę, a jak każdy wie samodzielne kopanie dziur na fundamenty jest już zapomniane i zmarnowaniem czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Jedną z naszych sekcji jest transport, oferując np. wykopy z jednoczesnym wywozem ziemi, przywóz kruszywa itp. oraz jesteśmy w stanie wykonać prace rolnicze.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, kostka wokół domu czy droga dojazdowa do posesji wiąże się z ówczesnymi robotami ziemnymi. Niezależnie od wielkości inwestycji, gwarantujemy prawidłowo wykonaną usługę, koparką jak i minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy zarastają drzewa? Koniecznie skorzystaj z naszej kompleksowej usługi wycinki i zyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo bezpiecznie i z pełną skutecznością, jak drzewa. Wykonujemy kompleksowe, całkowite wyburzenia budowli naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać także o wygląd swojego miejsca? Jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybkim wyrównaniem terenu lub skarpowaniem, czyli ułożenia ziemi pod odpowiednim kątem – tak, jak sobie zażyczysz.

Odwodnienia i drenaże

Standardowa usługa wykonania prawidłowego odpływu wody z Twojej działki i zażegnania problemów z nieprzepuszczalnymi warstwami gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Klienci naszej firmy nie muszą trudzić się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Jastrzębiu skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Jest to określane na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W dzisiejszych czasach wszystkie prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na wykorzystaniu koparki z profesjonalnym operatorem. Jest to duże ułatwienie oraz duża oszczędność czasu, w porównaniu do dawnych lat, kiedy nie było opcji użycia koparki. Podjęcie współpracy z naszą firmą wykonującej roboty w Jastrzębiu przyśpieszy Twój plan z racji szybkości wykonywania naszych obowiązków, jednocześnie dbając o to, żeby była zrobiona tak, by każdy klient był zadowolony z naszej współpracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za naszą pracę jest uzależniona od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, podczas której określisz nam z czego chcesz skorzystać oraz zaznaczysz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny dodajemy koszt dojazdu na miejsce pracy w Jastrzębiu.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś