Usługi koparko ładowarką w Cieszynie – Firma Arkadiusz Leś

Bazujemy na robotach ziemnych za pomocą koparki oraz minikoparki operowanej przez doświadczonego operatora, w związku z tym uzyskujemy wysoką pozycję na rynku i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w szybkim tempie.

Naszą ofertę dzielimy łącznie na 8 usług, z których może skorzystać każdy po ówczesnym kontakcie i umówieniu terminu. Bez obaw, nie będziesz musiał długo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Cieszynie

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Cieszyn

Często zdarzają się mniejsze roboty lub takie, na których nie ma opcji skorzystania z większego sprzętu, do Cieszyna przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Cieszyn

Usługa kopania minikoparką lub zwykłą koparką w Cieszynie jest jedną z najbardziej pożądanych z powodu, że Cieszyn to dość duże miasto, w którym deweloperzy budują na potęgę, a jak każdy wie ręczne kopanie dziur za pomocą łopaty na fundamenty jest już abstrakcją i zmarnowaniem czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Działamy również jako firma transportowa, przykładowo oferując wywóz ziemi, przywóz kruszywa itp. oraz istnieje szansa wykonania prac rolniczych.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, kostka wokół domu czy droga do działki wiąże się z ówczesnymi robotami ziemnymi. Niezależnie od tego jak duża będzie to inwestycja,zagwarantujemy Ci dobrze wykonaną pracę, zarówno koparką lub minikoparką.

Wycinka drzew

Twój plac budowy jest zarośnięty przez drzewa? Pozbądź się ich i koniecznie skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wycinki i uzyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki zrównamy z ziemią tak samo z zachowaniem bezpieczeństwa i z pełną skutecznością, jak drzewa. Przeprowadzamy kompletne, całkowite wyburzenia budynków naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać także o wygląd swojej posesji? Rozpocznijmy współpracę, jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybko wykonanym wyrównaniem terenu lub usługą skarpowania, czyli ułożenia ziemi pod odpowiednim kątem – tak, jak sobie zażyczysz.

Odwodnienia i drenaże

Standardowa usługa zapewnienia właściwego odpływu wody z Twojej działki i pozbycia się problemów z nieprzepuszczalnymi warstwami gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Nasi klienci nie muszą przejmować się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Cieszynie skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Wybór określamy na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy w grę wchodzi mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W dzisiejszych czasach wszystkie prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na wykorzystaniu koparki wraz z profesjonalnym operatorem. Jest to duże uproszczenie i spora oszczędność czasu, w porównaniu do dawnych lat, kiedy wszystko było wykonywane ręcznie. Podjęcie współpracy z naszą firmą wykonującej roboty na terenie Cieszyna przyśpieszy Twój plan z powodu szybkiego wykonywania naszych obowiązków, jednocześnie dbając o to, żeby była wykonana tak, by każdy klient był zadowolony z wykonanej pracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za naszą pracę jest uzależniona od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, podczas której określisz nam z czego chcesz skorzystać oraz określisz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny doliczamy także koszt dojazdu na Twoje miejsce pracy w Cieszynie.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś