Usługi koparko ładowarką w Oświęcimiu – Firma Arkadiusz Leś

Firma opiera się na robotach ziemnych z wykorzystaniem koparki oraz minikoparki działającej dzięki doświadczonemu operatorowi, w związku z tym budujemy sobie wysoką renomę na rynku i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia w szybkim tempie.

Swoją ofertę dzielimy na 8 usług, z których zazwyczaj korzystają klienci po wcześniejszym skontaktowaniu i umówieniu terminów. Bez obaw, nie będziesz musiał długo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Oświęcimiu

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Oświęcim

Często zdarzają się mniejsze roboty lub takie, w których nie ma opcji skorzystania z zwykłej koparki, do Oświęcimia przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Oświęcim

Świadczenie kopania minikoparką lub zwykłą koparką w Oświęcimiu jest jedną z najbardziej pożądanych z powodu, że Oświęcim to dość duże miasto, w którym deweloperzy odgrywają pierwszoplanową rolę, a jak można się domyślić ręczne kopanie dziur za pomocą łopaty na fundamenty jest już abstrakcją i zmarnowaniem czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Działamy również jako firma transportowa, oferując np. wykopy z jednoczesnym wywozem ziemi, przywiezienie kruszywa itp. oraz istnieje możliwość wykonania prac rolniczych.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, kostka wokół domu czy droga do działki wiąże się z ówczesnymi robotami ziemnymi. Niezależnie od tego jak wielka będzie to inwestycja,zagwarantujemy Ci prawidłowo wykonaną usługę, koparką jak i minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy zarastają drzewa?oniecznie skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wycinki i zyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo z zachowaniem bezpieczeństwa i z pełną skutecznością, jak drzewa. Wykonujemy kompletne wyburzenia budynków naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać również o wygląd swojego miejsca? Jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybkim równaniem terenu lub usługą skarpowania, czyli usypania ziemi pod właściwym kątem – tak, jak sobie zażyczysz.

Odwodnienia i drenaże

Pożądana usługa wykonania odwodnienia Twojej posesji i zażegnania problemów z nieprzepuszczalnością gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Klienci naszej firmy nie muszą przejmować się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Oświęcimiu skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Wybór określamy na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W aktualnych czasach wszystkie prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na użyciu koparki wraz z profesjonalnym operatorem. Jest to duże uproszczenie i duża optymalizacja czasu, w porównaniu do dawnych czasów, kiedy nie było możliwości użycia koparki. Skorzystanie z naszej firmy działającej na terenie Oświęcimia przyśpieszy Twój plan z racji szybkiego wykonywania naszej pracy, jednocześnie pilnując, żeby była wykonana tak, by klienci byli zadowoleni z wykonanej pracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za nasze usługi jest wyliczana od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie kwoty za usługi są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, podczas której określisz nam z czego chcesz skorzystać oraz określisz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny dodajemy koszt dojazdu na Twoje miejsce pracy w Oświęcimiu.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś