Usługi koparko ładowarką w Czechowicach – Firma Arkadiusz Leś

Firma opiera się na robotach ziemnych z wykorzystaniem koparki oraz minikoparki operowanej przez doświadczonego operatora, w związku z tym budujemy sobie wysoką renomę na rynku i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Naszą ofertę rozdzielamy łącznie na 8 usług, z których może skorzystać każdy po wcześniejszym skontaktowaniu i umówieniu terminów. Bez obaw, nie będziesz musiał długo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Czechowicach

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Czechowice

Często trafiają się mniejsze objętościowo roboty lub takie, w których nie ma możliwości użycia większego sprzętu, do Czechowic dowozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Czechowice

Świadczenie wykopów minikoparką lub zwykłą koparką w Czechowicach jest jedną z najbardziej pożądanych z racji, że Czechowice to ogromne miasto, w którym deweloperzy budują na potęgę, a jak można się domyślić samodzielne kopanie dziur za pomocą łopaty na fundamenty jest już abstrakcją i stratą czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Jedną z naszych sekcji jest transport, przykładowo oferując wywóz ziemi, przywiezienie kruszywa itp. oraz jesteśmy w stanie wykonać prace rolnicze.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, bruk wokół domu czy droga dojazdowa do posesji wiąże się z wcześniejszymi robotami ziemnymi. Niezależnie od tego jak duża będzie to inwestycja, gwarantujemy dobrze wykonaną usługę, zarówno koparką jak i minikoparką.

Wycinka drzew

Twój plac budowy zarastają drzewa? Pozbądź się ich i koniecznie skorzystaj z naszej usługi wycinki i zyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo bezpiecznie i z pełną skutecznością, jak drzewa. Przeprowadzamy kompletne wyburzenia budynków naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać także o wygląd swojej posesji? Jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybkim równaniem ziemi lub skarpowaniem, czyli usypania ziemi pod właściwym kątem – tak, jak zażyczy sobie klient

Odwodnienia i drenaże

Często wyszukiwana usługa wykonania odwodnienia Twojej posesji i pozbycia się problemów z nieprzepuszczalnością gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Klienci naszej firmy nie muszą trudzić się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Czechowicach skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Wybór określamy na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W dzisiejszych czasach prace budowlane lub ogółem roboty ziemne opierają się na użyciu koparki wraz z doświadczonym operatorem. Jest to duże uproszczenie oraz duża oszczędność czasu, w porównaniu do dawnych lat, kiedy wszystko było wykonywane ręcznie. Skorzystanie z naszej firmy wykonującej roboty na terenie Czechowic przyśpieszy Twój plan z powodu szybkości wykonywania naszej pracy, oczywiście dbając o to, żeby była zrobiona tak, żeby klienci byli zadowoleni z naszej współpracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za nasze usługi jest uzależniona od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie kwoty za usługi są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, w której określisz nam z czego chciałbyś skorzystać oraz określisz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny również doliczamy koszt dojazdu na miejsce pracy w Czechowicach.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś