Usługi koparko ładowarką Pszczyna

Nasza firma oferuje kilkanaście usług z przy których korzystamy z koparko-ładowarki lub minikoparki oczywiście z dojazdem na teren Pszczyny.

Usługi koparko ładowarką w Pszczynie – Firma Arkadiusz Leś

Firma opiera się na robotach ziemnych za pomocą koparki oraz minikoparki działającej dzięki doświadczonemu operatorowi, w związku z tym uzyskujemy wysoką pozycję w branży i jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w szybkim tempie.

Swoją ofertę rozdzielamy na 8 usług, z których najczęściej korzystają klienci po ówczesnym kontakcie i umówieniu terminów. Bez obaw, nie będziesz długo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Pszczynie

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Pszczyna

Często trafiają się mniejsze roboty lub takie, na których nie ma opcji użycia większego sprzętu, do Pszczyny przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Pszczyna

Usługa wykopów minikoparką lub zwykłą koparką w Pszczyny jest jedną z najbardziej pożądanych z powodu, że jest to dość duże miasto, w którym deweloperzy budują na potęgę, a jak można się domyślić samodzielne kopanie dziur za pomocą łopaty na fundamenty jest już zapomniane i stratą czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Jedną z naszych sekcji jest transport, oferując np. wykopy z jednoczesnym wywozem ziemi, przywóz kruszywa itp. oraz istnieje możliwość wykonania prac rolniczych.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, kostka wokół domu czy droga do działki wiąże się z wcześniejszymi robotami ziemnymi. Niezależnie od tego jak duża będzie to inwestycja, gwarantujemy dobrze wykonaną pracę, zarówno koparką jak i minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy zarastają drzewa? Koniecznie skorzystaj z naszej usługi wycinki i zyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo bezpiecznie i z pełną skutecznością, jak drzewa. Wykonujemy kompleksowe, całkowite wyburzenia budowli naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Może pora zadbać również o wygląd swojej posesji? Jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybkim równaniem ziemi lub usługą skarpowania, czyli usypania ziemi pod odpowiednim kątem – tak, jak zażyczy sobie klient

Odwodnienia i drenaże

Standardowa usługa wykonania prawidłowego odpływu wody z Twojej działki i pozbycia się problemów z nieprzepuszczalnymi warstwami gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Nasi klienci nie muszą trudzić się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Pszczyny użyjemy zwykłej ładowarki lub minikoparki. Wybór określamy na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W aktualnych czasach wszystkie prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na użyciu koparki wraz z profesjonalnym operatorem. Jest to duże ułatwienie i duża oszczędność czasu, w porównaniu do dawnych lat, kiedy wszystko było wykonywane ręcznie. Skorzystanie z naszej firmy wykonującej roboty na terenie Pszczyny przyśpieszy Twój plan z racji szybkiego wykonywania naszych obowiązków, jednocześnie pilnując, żeby była zrobiona tak, żeby każdy klient był zadowolony z wykonanej pracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za naszą pracę jest uzależniona od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, podczas której określisz nam z czego chciałbyś skorzystać oraz zaznaczysz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny dodajemy koszt dojazdu na Twoje miejsce pracy w Pszczyny.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś