Usługi koparko ładowarką Bielsko – Firma Arkadiusz Leś

Bazujemy na robotach ziemnych za pomocą koparki oraz minikoparki działającej dzięki profesjonalnemu operatorowi, w związku z tym budujemy sobie wysoką renomę na rynku i jesteśmy gotowi wykonać każde zlecenie.

Naszą ofertę dzielimy na 8 usług, z których zazwyczaj korzystają klienci po wcześniejszym skontaktowaniu i umówieniu terminu. Bez obaw, nie będziesz sporo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką Bielsko Biała - minikoparka Bielsko Biała

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Bielsko-Biała

Często trafiają się mniejsze roboty lub takie, w których koparko ładowarka jest po prostu za duża, wtedy na teren Bielska przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Bielsko-Biała

Usługa kopania minikoparką lub zwykłą koparką jest jedną z najbardziej pożądanych na terenie miasta Bielsko Biała z powodu, że jest to ogromne miasto, w którym deweloperzy budują na potęgę, a jak można się domyślić samodzielne kopanie dziur na fundamenty jest już zapomniane i zmarnowaniem czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Transport, czyli np. wywóz ziemi, przywiezienie kruszywa itp. oraz prace rolnicze to usługi, które często są przydatne podczas korzystania z usługi koparką oraz minikoparką w naszej firmie.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, kostka wokół domu czy droga dojazdowa do działki wiąże się z wcześniejszymi robotami ziemnymi. Niezależnie od tego jak duża będzie to inwestycja, gwarantujemy prawidłowo wykonane usługi, zarówno koparką lub minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy jest zarośnięty przez drzewa? Koniecznie skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wycinki i zyskaj więcej miejsca do zagospodarowania. Usługi koparko-ładowarką w naszej firmie również zahaczają o taką tematykę, a sama koparka przydaje się w np. wyrwaniu korzeni oraz zasypaniu powstałych dziur.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo bezpiecznie i skutecznie, jak drzewa. Przeprowadzamy kompletne wyburzenia budowli naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Chciałbyś zadbać także o wygląd swojej posesji? Usługi koparko-ładowarką w naszej firmie zahaczają o taki rodzaj prac. Jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybko wykonanym równaniem terenu lub skarpowaniem, czyli ułożenia ziemi pod właściwym kątem – tak, jak sobie zażyczysz.

Odwodnienia i drenaże

Pożądana usługa odwodnienia Twojej posesji i pozbycia się problemów z nieprzepuszczalnością gleby – wszystko załatwi nasza koparko ładowarka lub mini-koparka wraz z doświadczonym operatorem. Jest to dość ważne podczas rozpoczęcia prac przy swojej inwestycji, niestety z doświadczenia wiemy, że Bielsko Biała oraz okolice mają dość nieprzepuszczalne ziemie, czego wynikiem jest długie oczekiwanie na wchłonięcie wody.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

W dzisiejszych czasach prace budowlane lub ogółem roboty ziemne opierają się na użyciu koparki z doświadczonym operatorem. Jest to duże ułatwienie oraz duża oszczędność czasu, w porównaniu do dawnych lat, kiedy nie było opcji użycia koparki do prac budowlanych. Skorzystanie z naszej firmy działającej w Bielsku przyśpieszy Twój plan z powodu szybkości wykonywania naszych obowiązków, oczywiście dbając o to, żeby była zrobiona tak, żeby klienci byli zadowoleni z wykonanej pracy.

Usługi koparko ładowarką – czy warto skorzystać?

Nasi klienci nie muszą przejmować się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Bielsku-Białej skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Jest to określane na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu (np. podczas większych prac budowlanych), czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki – minikoparka).

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za usługi koparko-ładowarką, minikoparką lub inne nasze usługi w Bielsku-Białej jest zależna od  czasu oraz oczywiście wcześniej wspomnianego rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, podczas której zaznaczysz z czego chciałbyś skorzystać oraz określisz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny doliczamy także koszt dojazdu na miejsce pracy w Bielsku.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki na teren Bielska Białej to skontaktuj się z nami telefonicznie.

Koparka Leś