Usługi koparko ładowarką w Kętach – Firma Arkadiusz Leś

Bazujemy na robotach ziemnych za pomocą koparki oraz minikoparki operowanej przez doświadczonego operatora, w związku z tym uzyskujemy wysoką renomę w branży i jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Naszą ofertę dzielimyłącznie na 8 usług, z których najczęściej korzystają klienci po wcześniejszym skontaktowaniu i umówieniu terminu. Bez obaw, nie będziesz musiał sporo czekać, aż zaczniemy pracę.

Usługi koparką i minikoparką w Cieszynie

Nasze maszyny

Usługi minikoparką – Kęty

Często trafiają się mniejsze roboty lub takie, na których nie ma opcji użycia zwykłej koparki, do Kęt przywozimy minikoparkę.

Wykopy pod fundamenty – Kęty

Usługa kopania minikoparką lub zwykłą koparką w Kętach jest jedną z najbardziej pożądanych z racji, że jest to ogromne miasto, w którym deweloperzy budują na potęgę, a jak wiadomo ręczne kopanie dziur za pomocą łopaty na fundamenty jest już zapomniane i stratą czasu.

Usługi transportowe i rolnicze

Jedną z naszych sekcji jest transport, przykładowo oferując wywóz ziemi, przywóz kruszywa itp. oraz jesteśmy w stanie wykonać prace rolnicze.

Wykopy pod kostkę i drogę

Piękny podjazd do bramy wjazdowej, bruk wokół domu czy droga do działki wiąże się z ówczesnymi robotami ziemnymi. Niezależnie od wielkości inwestycji, gwarantujemy prawidłowo wykonaną pracę, koparką jak i minikoparką.

Wycinka drzew

Plac budowy zarastają drzewa?oniecznie skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wycinki i uzyskaj więcej miejsca do zagospodarowania.

Wyburzenia

Budynki wyburzamy tak samo bezpiecznie i z pełną skutecznością, jak drzewa. Przeprowadzamy kompleksowe wyburzenia budowli naszą koparko-ładowarką.

Skarpowanie i równanie terenu

Chciałbyś zadbać również o wygląd swojej posesji? Rozpocznijmy współpracę, jesteśmy w stanie Ci to zapewnić szybkim równaniem ziemi lub skarpowaniem, czyli ułożenia ziemi pod odpowiednim kątem – tak, jak sobie zażyczysz.

Odwodnienia i drenaże

Standardowa usługa zapewnienia prawidłowego odpływu wody z Twojej działki i pozbycia się problemów z nieprzepuszczalnymi warstwami gleby.

Minikoparka czy koparka – z którego lepiej skorzystać?

Nasi klienci nie muszą przejmować się wyborem pomiędzy zwykłą koparką, a minikoparką. My sami wybieramy, czy na robotach ziemnych w Kętach skorzystamy z zwykłej ładowarki lub minikoparki. Jest to określane na podstawie wielkości wykonywanej przez nas pracy i możliwości skorzystania z większego sprzętu, czyli koparki (często bywa tak, że nie ma dużej ilości miejsca, wtedy jedyną opcją jest mniejsza wersja koparki).

Koparko ładowarka – czy warto skorzystać?

W aktualnych czasach wszystkie prace budowlane lub ogółem roboty ziemne bazują na użyciu koparki wraz z doświadczonym operatorem. Jest to duże ułatwienie oraz spora optymalizacja czasu, w porównaniu do dawnych lat, kiedy wszystko było wykonywane ręcznie. Podjęcie współpracy z naszą firmą wykonującej roboty w Kętach przyśpieszy Twój plan z racji szybkości wykonywania naszej pracy, jednocześnie pilnując, żeby była zrobiona tak, żeby każdy klient był zadowolony z wykonanej pracy.

Roboty ziemne koparko-ładowarką i minikoparką – cena

Cena za naszą pracę jest uzależniona od wielkości, czasu oraz rodzaju usług. Wszystkie ceny są dobierane indywidualne, już nawet po kontakcie telefonicznym, w której określisz nam z czego chcesz skorzystać oraz zaznaczysz wielkość pracy, którą mamy wykonać. Do końcowej ceny również doliczamy koszt dojazdu na Twoje miejsce pracy w Kętach.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Jeśli potrzebujesz koparko ładowarki lub mini koparki skontaktuj się z nami telefonicznie

Koparka Leś